Hakkımızda

1974 yılında kurulan izolasyon firmamız Bodrum ve civar bölgelerde su, ısı, ses yalıtımı alanlarında hizmet vermeye başlamıştır.

 

1980’li yıllarda izolasyon alanında başarının ve gücünün kaynağının insan olduğu bilinciyle çalışanlarını değişim ve yenilik için araştırmacı ve katılımcı olmaları yönünde motive etmeyi ilke edinerek çalışmalarını sürdürmüş ve 1989 yılında AKYÜZ İZOLASYON LTD.ŞTİ. ismi altında firma ismi değişikliğine gitmiştir. Bu yenilik sonrasında müşteri memnuniyetini ilkelerinin ilk sırasına koyarak müşterilerinin ihtiyaçlarına ve isteklerine cevap verecek ürünleri araştırarak hem ürün yelpazesini genişletip, hem de verim arttırtmak için kaliteli ve profesyonel işçi ağını geliştirmiştir.

 

Bayilik anlaşması yapılan üretici ve dağıtıcı firmalar ile ekip çalışmasını ilke edinerek gerekli seminer ve uygulama alanlarında ki ekip çalışması haline getirmiştir. Bu zaman dilimi içerisinde firmamız AKYÜZ İZOLASYON LTD.ŞTİ. Bodrum civar ve bölgelerde çok sayıda yalıtım uygulaması yaparak müşteri memnuniyetini ve potansiyel ağını gözler önüne serip bir MARKA haline gelmiştir. Firmamız bununla kalmayarak 2001 yılında hafriyat alanında müşterilerine hizmet vermeye başlamış ve bu alanda da hedeflediği noktaya günümüz itibarı ile ulaşmıştır. Bu alanda geniş makine ağı ve araç parkıyla hizmet vermekteyiz.

 

Firmamız 2002 yılının da inşaat alanında hizmet vermeyi amaçlayarak şirket binasının bulunduğu adreste inşaat malzemesi showroom açarak bu alandaki hizmetlerimizi değerli müşterimize sunmaktayız. Siz saygı değer müşterilerimiz, firmamız AKYÜZ İZOLASYON LTD.ŞTİ. 2006 yılını atılım yılı ilan ederek sizleri de mağazamıza bekleriz; izolasyon, proje, inşaat-taahhüt, hafriyat ve bütün inşaat malzemeleri alanındaki ihtiyaçlarınıza ve sorunlarınıza çözüm bulmayı, danışmanlık yapmayı ve hizmet vermeyi taahhüt ederiz.

 

AKYÜZ İZOLASYON İNŞAAT – HAFRİYAT LTD.ŞTİ

m